Yuncey Solar Enerji

title

Yunus CEYLAN 1995 Yılında Hollanda’da Toptan Ve Perakende Sektöründe Uzun Yıllar Faaliyet Göstermiştir. Kazandığı Bilgi Ve Tecrübeyi Ülkesine Temelli Dönüş Yaparak 2003 Yılında Türkiye’ye Yerleşmiştir.

Disiplin Ve Dürüstlük İlkesi İle 2006 Yılında Yuncey Teknoloji Olarak Konya'da Faaliyetlerine Başlamıştır. Firmamız 2008 Yılında İşini Büyüterek Ülkemizde Ve Tüm Dünyada Gelişmeye Başlayan Güneş Enerjisi Potansiyelinin Daha Verimli Ve Yaygın Bir Şekilde Kullanılması Amacıyla Enerji Sektöründe Yuncey Solar Enerji Olarak Faaliyet Göstermeye Başlamıştır.

     Saygılarımızla...

( Yuncey Solar Enerji Sistemleri )

img

Hakkımızda

title

"Disiplinli Ve Programlı Çalışıyoruz." Hizmet Verdiğiniz Sektör Her Ne Olursa Olsun, Çalışma Şartlarınız Ne Şekilde Düzenlenirse Düzenlensin; Eğer O Alanda Başarılı Olmak İstiyorsanız Mutlaka Belli Programlar Çerçevesinde Disiplinli Bir Şekilde Çalışılması Gerektiğine İnanıyoruz. Üzerinde Çalıştığımız Her Proje İçin İş Akışını Düzenliyor Ve Proje Ekibine Dahil Tüm Çalışanlarımızın Bu Sürece Sadık Kalmasına Özen Gösteriyoruz.

Misyonumuz:

title

"Bahane Değil Çözüm Üretiyoruz." Yapmaya Çalıştığımız İşin Tahmin Edilenin Üzerinde Zor Bir İş Olduğunu Çok İyi Biliyoruz. Birçok Farklı Firmanın Önemli Projelerini Aynı Anda Yürütürken, Çeşitli Birçok Sorunla Karşılaşıyoruz. Ancak Bu Sorunların Neden Çözülemeyeceğine Dair Bahaneler Aramaktansa, Bu Sorunların Nasıl Çözüleceği Üzerine Yoğunlaşıyoruz. Bu Yüzden De, Bu Projeleri Yürütürken "Bahaneler" Değil "Çözümler" Üretiyoruz.

Vizyonumuz:

title

"Yüzümüzü Her Zaman Dışarıya Çeviriyoruz." Diğer Solar Enerji Firmalarından Farklı Olarak Kendimize Örnek Aldığımız Hemen Hemen Tüm Solar Enerji Firmalarını Yurtdışındaki Önemli Projelere İmza Atmış Kişiler Yada Ekipler. Bu Kişilere Ulaşarak Sürekli Olarak Dışarıda İşimizin Nasıl Yapıldığını Daha İyi Anlamaya Çalışıyoruz. Bir Proje İçin Ar-Ge Çalışması Yaptığımızda, Mutlaka İlk Olarak Müşterimizin İşini Yurtdışında Başarı İle Sürdüren Firmaların İnceliyoruz Ve Bu Projeleri Örnek Alıyoruz.